Følg ELLE på Instagram
@elledanmark


ELLE abonnement banner abo

__________

Cecilie christiansen kontakt-foto

Cecilie Christiansen

Chefredaktør

Email: cecilie.christiansen@elle.dk

Malou kontaktfoto

Marie Louise Wedel Bruun

Redaktionschef

Email: malou.wedelbruun@elle.dk

Mie Juel

Moderedaktør

Email: mie.juel@elle.dk

Anne P. kontakt-foto

Anne Pedersen

Skønhedsredaktør

Email: anne.pedersen@elle.dk

Laura Lawaetz webredaktør ELLE

Laura Lawaetz

Digitalredaktør

Email: laura.lawaetz@elle.dk

Maria Frederikke Munch

Journalist

Email: maria.munch@elle.dk

Stine jacobsen kontaktfoto

Stine Tidselbak Jacobsen

Kreativ chef

Email: stine.jacobsen@elle.dk

louise Lyngbo kontakt-foto

Louise Lyngbo

Art director

Email: louise.lyngbo@elle.dk

Johanne Brostrøm

Assisterende moderedaktør

Email: johanne.brostroem@elle.dk

Josephine Aarkrogh

Assisterende moderedaktør

Email: Josephine.aarkrogh@elle.dk

Elle logo thumnail kontakt

Redaktionen

Pressemeddelelser og lign. bedes sendt til info@elle.dk, læserhenvendelser til redaktionen@elle.dk

Elle
Havneholmen 33
1561 Copenhagen

Telefon: 72342000

Email: redaktionen@elle.dk

Charlotte

Charlotte Juhl

Senior key account manager

Email: charlotte.juhl@elle.dk

Kasper

Kasper Smith

Key account manager

Email: Kasper.smith@elle.dk

Skriv til os




Seneste nyt

    elle abonnement gave abonnementsgave
    Konkurrencer VIND Proenza Schouler taske
    Aller Media A/S © 2014 - www.aller.dk