Redaktionen

Fra venstre

Kasper Steenbach, chefredaktør

kasper.steenbach@dossierdanmark.dk

Mads Vanggaard Thomsen, Client Manager

mads.vanggaard@dossierdanmark.dk

Kavian Borhani-Khomani, digital praktikant

kavian.borhani@elle.dk 

Jonas William Abbotts, assisterende moderedaktør

jonas.abbotts@dossierdanmark.dk

Ditlev Fejerskov, digitalredaktør

ditlev.fejerskov@dossierdanmark.dk

Jan Gjønnes Møller, artdirector

jan.moller@dossierdanmark.dk

Graham Addinall, moderedaktør 

graham.addinall@dossierdanmark.dk

 

Foto: Benjamin Lund Nielsen

---

Dossier udgives i sampak med ELLE og distrubueres i øvrigt i Joe & The Juice-butikker, Mercedes Benz Danmark forhandlere, Magasin du Nords herreafdeling og udvalgte butikker rundt i landet. Dossier har seks årlige udgivelser og et oplag på 30.000.

Relaterede artikler